in

90’lı Yılların Tv Dizileri ve Çizgi Filmleri

Taş Devri

Taş devrinde Fred Çakmaktaş ve ailesi Moloztaş’ın ailesi komik ve eğlenceli hayatı anlatılırdı. Taştan tekerler vardı arabalarda ayaklarla çalıştırılırdı arabalar. Dinazorlar ve eşyalarla taş devrine götürürdü izleyenleri

Casper

Hayalet casper aslında korkulacak biri değildir. Kendini sevimli yapar ve arkadaş edinmek için uğraşırdı ama kendinden korkulunca üzülürdü. Casper sonunda kendini sevdirmesini de bilir.

Red Kit

Hızlı kovboy Red kit hızlı silah çekerdi gölgesinden bile. Birde onunla uğraşan Dalton kardeşler vardı nereye gitse karşısına çıkardı Redkit’in

Şirinler

Kötü karakterli Gargamel ile yanından ayrılmayan kedi Azman. Gargamelin peşinden koştuğu  sevimli mavi şirinler vardı Mantardan yapılmış evlerinde yaşarlardı. Gargamen ise şirinlerle uğraşırdı ama her defasında galip gelen iyi karakterli şirinler olurdu.

Tom ve Jerry

Kedi kovalar fare kaçar. İşte Jerry ile Tom da böyle bir ikiliydi. Tom ne kadar kovalasa da tam yakalandığı anda Jerry kaçmasını bilirdi.

Ayrılsak da beraberiz

Aynı evde yaşamak zorunda kalan fakat boşanan çift çareyi ortaya paravan çekmekte bulurlar . zıt karakterli iki dünüründe olaya katılmasıyla dizi tam bir eğlenceye dönüşür.

İnce ince yasemince

Yasemin Yalçın’ın uzun yıllar devam ettiği komedi dizisinde her karakteri canlandırarak komik sahneleri ele alır.

Yılan Hikayesi

Köyünden kaçıp gelen polis Memoli ile Zeyno’nun hikayesi  reyting rekorları kırdı. Polisiye diziler arasında en iyiler arasında olan dizide memoli’nin jöleli kafası hafızalara kazındı.

Bir demet tiyatro

Tiyatro sahnesinden milyonlara uzanan hikaye tam bir baş yapıt oldu. Çıtır ailesinin Mükremini ve feriştahı seyirci tarafından unutulmadı.

Süper Baba

Şevket Altuğ’un oynadığı efsane dizisinin jenerik müziği hafızalara kazındı. Eşinden ayrı bir babanın çocukları için verdiği yaşam mücadelesi.

Bizimkiler

En uzun soluklu diziler arasında yer alan bizimkiler apartmanı ailesi. izleyenler sevim, Cafer, “benim adım cemil diyerek camdan sokaktan geçene laf atan “Cemil’i unutmayacak.

 

Türkiye’de Yayınlansa Kaldırılacak Hatta Sonu Hapse Gidecek Amerikan Dizileri

2018 Yılında Vizyona Girecek Büyük Bir Heyecanla Beklediğimiz 17 Süper Kahraman Filmi